BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Oro tarša Vilniuje viršija normą 3-5 kartus

Sveiki, informacija ne į blogo temą, bet, manau, nepakenks. Patikrintais duomenimis oro tarša kietosiomis dalelėmis, tomis, kur sukelia astmą, o ilgainiui ir plaučių vėžį, kai kuriuose Vilniaus rajonuose viršija normą (50 mikrogramų/ m3) net 5 kartus (2011 03 02). Jei tik galite, jokiu būdu neikite į lauką, o svarbiausia - neleiskite vaikų, nes kvėpavimas tokiu užterštu oru tolygus deginimuisi atominio grybo spinduliuose. Aš nežinau, kodėl niekas neinformuoja visuomenės dėl to.

Jei netikite, susisiekite su aplinkos apsaugos agentūros oro kokybės vertinimo skyriumi.

Oro kokybės vertinimo skyrius, Aplinkos apsaugos agentūra

Čia pateikiami taršos rodikliai. Baisiausi rodikliai - kietųjų dalelių, ypač Senamiestyje

Tarša Vilniuje

Saugokime vieni kitus ir savo vaikus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Atsiprašau, nerandu kontaktų, tai rašau į komentarą. Reikalas yra toks. Tikrasmaistas.lt savo Facebooke paskelbė, kad dovanoja jaučio penį tam, kas iš jo padarys gardų patiekalą ir paskui parašys receptą. Ekologiško jaučio penį. Jūs tinkamiausias kandidatas mano akimis, nes ne tik gaminate, o ir puikiai rašote. :)

  2. Pravakacyja? Jaučio penis jei ir naudojamas maistui, tai nebent džiovintas keletą mėnesių. Bet ir tai jo neišgelbsti nuo itin bjauraus kvapo. Ačiū už pasitikėjimą, bet nesiimsiu terliotis su džiovinimu. Jaučio pautus tai paimčiau, be vargo paruoščiau ir mielai pasmaguriaučiau ir jus pavaišinčiau. Be to, juk gavėnia…

Rašyti komentarą