BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Merkys: II dalis - vis dar aukštupys

Off-top, truputį. Vėl stebiu, kad mano blogas.lt administravimo puslapį rodo kreivai. Ir vėl nesuderinamumas su naršyklėmis. Kaip kokia lrt.lt, bliamba, veikia tik su IE ir su FF. Jau minėjau, kad Epiphany nerodo, dabar pabandžiau pereiti prie Chromium naršyklės - tas pats. Gaila.

Gerai, tęskime kelionę Merkiu. Praėjusią savaitę papasakojau apie patį Merkio aukštupį Lietuvos teritorijoje. Šiandien plaukiam dar keliolika kilometrų žemyn upe nuo Pavlovo respublikos griuvėsių link Jašiūnų.

Pavlovo dvaro vartų griuvėsiai

Pavlovo dvaro vartų griuvėsiai

Plaukėme šią atkarpą 2009 rugpjūčio mėnesį, per pačias Žolines. Vėlgi, visi kaimiečiai gėrė. Baidarininkų matėme tik pora ekipažų, girtų šeimynų, nesuvaldančių baidarių, ariančių krantus ir staugiančių vienų ant kitų, tipo, “asile, kodėl nevairuoji”, “ne, lachūdra, tau p***, kai grįšim namo”.

Malūno liekanos

Malūno liekanos

Skirtingai nuo pirmosios atkarpos, šioje Merkio dalyje nematėme absoliučiai jokių žolių vagoje. Na taip, buvo tradicinių užvartų - rąstų, bebrų užtvankų, senų malūnų, įvairiausių tiltų, bet tai - norma.

Lieptas ties Jašiūnų meteorologine stotimi

Lieptas ties Jašiūnų meteorologine stotimi

Beje, eilinį kartą įsitikinome, kad neverta aklai pasitikėti maps.lt žemėlapiais: dažnai juose vaizduojami tiltai, kurių realybėje nerasdavome, geriausiu atveju - brastą. Ir šiaip, maps.lt duomenų bazė jau penkių metų senumo (faktas), kur ji bus korektiškanax.

Gelžkelio tiltas ties Jašiūnais

Gelžkelio tiltas ties Jašiūnais

Su nakvyne truputį problematiška, bet radome kažkokį nedidelį miškelį. Užtat smagios maudynės Merkyje garantuotos. Bet tik aukščiau Jašiūnų miestelio, nes žemiau jo keletą kilometrų vanduo gana nešvarus.

Dviejų dienų kelionę baigėme ties Slidžiūnų gyvenviete. Štai kaip atrodo baidarė po plaukimo - it sutinusi sena vagina:

Artificial vagina (extra-large size)

Artificial vagina (extra-large size)

Artimiausiu metu papasakosime apie kelionę nuo Slidžiūnų žemyn Merkiu. Ačiū už dėmesį, čia buvo:

Country cousins

Country cousins

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą