BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mera - baidarininko-hedonisto siaubas

Eilinį kartą nemaloniai stebina blogas.lt serverių darbas. Iš kur ta milžiniška apkrova, kad negalima prisijungti? Ar ddos atakos? Ir beje, visą tinklapį kreivai rodo po Ubuntu 9.10, nors su Baltix 4 buvo gerai.

Istorija apie Merą prasidėjo tada, kai perskaitėme Kiaunės (iš didžiosios K, tos pačios gamtos mylėtojos, kuri apmovė maximos maišelius skulptūroms ant galvų, aha) straipsnį apie puikiąją Meros upę, tekančią per girią netoli Pabradės. Beveik įveikėme tą upę per vieną dieną, bet nuo to laiko, Mera mūsų kalboje tapo keiksmažodžiu.

Pradėjome mūsų kelionę iš vakaro, sutemus. Pernakvojome netoli kelio Pabradė-Švenčionys ties stačiu posūkiu, kur vyksta daug avarijų, nakčia klausydami spiegiančių stabdžių melodijų. Plaukimą pradėjome iš pat ryto nuo tilto.

Kaip minėjau, Mera teka per gūdžią girią, netoli Pabradės ir ties Pažeimenės stotele įteka į Žeimeną.

Kelionės pradžia nieko ypatingo nežadėjo - paprasta neidelė upelė

Plaukiant gilyn į mišką gausėjo užvartų, iš pradžių tokių

po to - tokių

Galiausiai priplaukėme kelių kilometrų atkarpą, kur kas pora metrų medžiai upėje gulėjo suvirtę krūvomis

Laimei, buvo šilta vasaros diena, tad drąsiai galėjome braidyti nuogais užpakaliais ir kilnoti baidarę per rąstus. Tačiau kalbos apie atsipalaidavimą, alaus gėrimą, maisto ruošimą negalėjo būti - reikėjo rūpintis baidarės išlikimu

Baidarės protektoriai nusilupo nafig

Baidarės protektoriai nusilupo nafig

Maža to, kad sudrapalinom baidą, išmaudėm mobiliaką

ir stebuklingu būdu praradom irklą (jei kas nors plaukė Mera ir rado aliumininį Taimenio irklą, žinokite - jis mūsų, būtume labai dėkongi, jei grąžintumėte).

Kai prarandi mylimą irklą - belieka dirbti pagaliu

Kai prarandi mylimą irklą - belieka dirbti pagaliu

Vienoje vietoje praplaukėme kaimą, kur buvo visai neblogų slenkstukų ir seklumų, keletas apgriuvusių tiltų su styrančia armatūra bei konfederatų laivas

Šiaip, mes nepasiekėme Žeimenos, nes jau ėmė temti, tad beliko išsikviesti gelbėjimo tarnybą prie tilto per kažkokį miško keliuką. Reziumuojant: kamuoja neviltis dėl neįveiktos upės, širdgėla dėl prarasto irklo, skausmas dėl sudraskytos baidarės ir prostatos peršalimas braidant per ledinį vandenį.

PS: Vis gi, Merą priskiriu prie Dzūkijos, nebent kas pageidautų, kad tema būtų Lenkija - juk tai maršalo Pilsudskio vaikystės vietos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (11)

 1. nu žinuokite pons viskon ten gera rod

 2. Su firefoxu gerai, patikrinau, o štai aš naudoju Epiphany naršyklę, tai nelabai gerai:
  http://img101.imageshack.us/img101/293/nuotrauka.jpg

 3. Šiaip konfederatų pasūdina labiausiai ir klaidina. Nūū, tyypo, jei toks flagmanas kažkaip praplaukė, tai Taimėniusas gi turėjo eiti per visą upę kaip agurkas per pūlius. A vot ny vialnio, giarbiami šliaktos…

 4. as:

  daug kartu plaukiau mera… nereikia but paranojimu, viena geriausiu upiu lietuvoj… o kad nesugebejot zeimenos pasiekti, tai tik jusu tingejimas… mums uzteko mazdaug 6 valandu, mano kolegoms mazdaug 4…

 5. Na žinoma, kur jau čia mums gaidžiams, per 6 val., ką jau kalbėti apie 4, persinešti baidą, prikimštą alaus, krantais. Įtariu, paskutinis komentatorius (-ė) mieliau nešiojasi baidą, nei plaukioja ja.
  PS. Trollingui - NE!

 6. Duuunatas....pro X badariu klubas:

  Viskas ten normaliai, as nuplaukiau per dvi valandas: Vienoj rankoj baidare nesiaus, kitoj Don Pedra. Buvo nesalta braidziot, nes more pa kalenam buvo. Rastu irgi nesutikai, jeigu norit apiplaukt rastus reikia moket su baidare panert, bet ka as cia su pradziamoksliais diskutuosiu…..

 7. Tedis Rastas Rafting Club:

  Nu bet tu duuunatas tikrai kietas! Respekts!!! Jemsim mes ta upele ir kartu su Don Pedru ir ziuresim kaip gausis… Stengsimes be tavo tu panerimo fyntu, nes as tai kirviu tiesiai i dugna traukciau :DDDD

 8. oi tu šmaikštuoli, pats parašai komentą, pats ir atsakai. Ar tik nebus asmenybės susidvejinimo, duuuunatai/ tedi?

 9. Duuunatas:

  Ne nera Igeli. Jeigu rimtai, tai liuks kad sitas blogas su nuotraukom yra, nes viena kompanija ruosiasi plaukt ir nezino ant kiek ta upe sudetinga, nes daug upiu isplaukiota jau ir norisi kazko sudetingesnio, o kadangi su srauniom upem pas mus liudna tai belieka vienintelis idomumas - suvirte rastai :)

 10. nu dabar per karščius pats tas mirkt iki pusės Meroj. Tik ne su Pedru, o su kapitonu Morganu

 11. kaip sakoma:

  nėra blogo oro o yra blogas pasiruošimas ar blogi rūbai! Gera nuotaika, nusiteikimas ekstramaliam poilsiui ir saves patikrinimui, štai ko visi lendam į Merą, taip kad welcome, drąsiau! O vakarojant ir captain Morgan neblogai prie laužo ant Meros pakrantės.

Rašyti komentarą